جایزه ویژه سفر به خریداران کالاهای ایرانی اهدا می شود + واکنش کاخ سفید به سفر رهبر کره‌شمالی به چین – فروشگاه تندرست

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از اهدای جوایز ویژه سفر به خریداران کالاهای ایرانی خبر داد
وی با بیان اینکه کالاهای ایرانی کیفیت بالاتری از برخی کالاهای خارجی موجود در بازار دارند، افزود: اهدای جایزه روزانه سفر به خریداران کالاهای ایرانی با هدف تولید اشتغال و حمایت از تولیدات داخلی صورت می گیرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از اهدای جوایز ویژه سفر به خریداران کالاهای ایرانی خبر داد.

مونسان افزود: تصمیم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور بلافاصله پس از آن گرفته شد که مقام معظم رهبری سال 97 را سال حمایت از کالای ایرانی اعلام کردند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

علی اصغر مونسان گفت: هموطنان با خرید کالاهای ایرانی برنده جایزه سفر به جاذبه های گردشگری می شوند.

به گفته معاون رییس جمهوری، از ابتدای اردیبهشت ماه با همکاری جامعه هتلداران ایران، خریداران کالاهای ایرانی می توانند با ثبت کد کالای خریداری شده در سامانه های 09629.ir و visitiran.ir برنده سفر رایگان به استان های مختلف کشور شوند.

——————-

خبرگزاری فارس: پس از انتشار خبر سفر رهبر کره شمالی به چین توسط رسانه‌های این کشور، کاخ سفید از تماس تلفنی رئیس‌جمهور چین با همتای آمریکایی خود در این باره خبر داد
کاخ سفید توضیح بیشتری درباره محتوای این پیام ارائه نکرد.

در ادامه بیانیه آمده است: «آمریکا همچنان با کره جنوبی و ژاپن متحدان نزدیک خود در ارتباط نزدیک است. ما این تحول(سفر رهبر کره شمالی به چین) را نشانه دیگری از این می‌دانیم که کارزار فشار حداکثری ما(علیه پیونگ یانگ) در حال ایجاد جوی مناسب برای مذاکره با کره شمالی است».

پس از آنکه بامداد امروز چهارشنبه رسانه‌های دولتی چین سفر رهبر کره شمالی به این کشور و دیدار او با رئیس‌جمهور چین را مخابره کردند، کاخ سفید در این باره بیانیه صادر کرد.

رهبر کره شمالی طی اولین سفر خارجی خود بعد از در دست گرفتن قدرت، با قطاری ویژه به چین رفت و با رئیس‌جمهور این کشور دیدار کرد..

گفته می‌شود کیم جونگ اون در این دیدار از آمادگی خود برای برگزاری نشست مشترک با آمریکا خبر داد و همچنین اطمینان داده که کره شمالی به خلع سلاح هسته‌ای شبه جزیره کره متعهد است.

گفته می‌شود رئیس‌جمهور چین در این دیدار 4 پیشنهاد درباره تحولات روابط پکن-پیونگ‌یانگ ارائه داده است (جزئیات بیشتر).

حالا کاخ سفید بیانیه منتشر کرده و از صحبت تلفنی «شی جین پینگ» با رئیس‌جمهور آمریکا درباره سفر رهبر کره شمالی به چین خبر داد.

خبرگزاری فارس: پس از انتشار خبر سفر رهبر کره شمالی به چین توسط رسانه‌های این کشور، کاخ سفید از تماس تلفنی رئیس‌جمهور چین با همتای آمریکایی خود در این باره خبر داد.

طبق بیانیه کاخ سفید، رئیس‌جمهور چین همچنین یک پیام خصوصی به همتای آمریکایی خود درباره تحولات جاری هم داده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *