ورود به کوه نمک بوشهر ممنوع شد + عزت اللهی: نمی‌خواهیم سقوط کنیم – فروشگاه تندرست

فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: در پی وقوع زمین لرزه در بخش کاکی بوشهر و به منظور جلوگیری از هرگونه حوادث احتمالی، ورود به اثر ملی طبیعی کوه نمک به مدت سه روز ممنوع شد
در زمان حاضر تمام نیروهای امدادی هلال احمر، نیروی انتظامی، مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای ستاد مدیریت بحران استان بوشهر درآماده باش کامل قرار دارند.

عبدالله نادری روز پنجشنبه در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان دشتی افزود: بر اساس مصوبه مدیریت بحران این شهرستان گردشگران و عموم مردم تا اطلاع ثانوی از حضور در کوه نمک بعنوان کانون زلزله خودداری کنند.

تا کنون هفت تیم امدادی هلال احمر، نیروهای محلی، بخشداری و دهیاری های بخش های کاکی، شنبه و طسوج برای بررسی خسارتهای احتماعی به روستاها اعزام شدند.

فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: در پی وقوع زمین لرزه در بخش کاکی بوشهر و به منظور جلوگیری از هرگونه حوادث احتمالی، ورود به اثر ملی طبیعی کوه نمک به مدت سه روز ممنوع شد.

با وجود شدت زلزله ولی به دلیل اینکه کانون آن در کوه نمک واقع در شرق شهر کاکی بود این زمین لرزه تلفات جانی نداشته است.

زلزله ای به بزرگی 5.9 درمقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 11 و 4 دقیقه روز پنجشنبه شهر کاکی دراستان بوشهر را لرزاند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

——————-

خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری دولتی روسیه (تاس)، سعید عزت‌اللهی درباره قرار گرفتن تیم آمکار در رده سیزدهم جدول لیگ برتر روسیه که منطقه خطر سقوط به دسته پایین‌تر محسوب می‌شود گفت: تلاش می‌کنیم تا بازی به بازی بهتر شویم و چیزی را اضافه کنیم
هافبک ایرانی تیم آمکار ادامه داد: نباید فراموش کنیم باشگاه مشکلاتی به خاطر زمین چمن ورزشگاه خانگی داشت و به همین‌خاطر باید بازی‌ها را خارج از خانه برگزار می‌کردیم. این برای ما سخت بود اما با این حال به شدت برای تغییر در بازی تلاش می‌کنیم. نمی‌خواهیم سقوط کنیم و فصل آینده در لیگ دسته‌اول روسیه باشیم. باید مشکلات خود را آنالیز کرده و همه‌چیز بهبود یابد. امیدوارم در بازی آینده برابر توسنو پیروز شویم و این‌گونه شرایط تیم آمکار با توجه به وقفه‌ای که در لیگ برتر روسیه بابت نیمه‌نهایی جام حذفی خواهد بود بهتر می‌شود.

سعید عزت‌اللهی درباره علت حضور اندکش در ترکیب تیم آمکار به خبرگزاری تاس روسیه گفت: بهتر است این را از سرمربی بپرسید. تمام وظایفم را انجام می‌دهم و رابطه خوبی میان بازیکن و مربی در جریان است. به وادیم (سرمربی آمکار) احترام می‌گذاریم. بازیکن فوق‌العاده‌ای بود و در مربیگری نیز همین‌گونه است.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از خبرگزاری دولتی روسیه (تاس)، سعید عزت‌اللهی درباره قرار گرفتن تیم آمکار در رده سیزدهم جدول لیگ برتر روسیه که منطقه خطر سقوط به دسته پایین‌تر محسوب می‌شود گفت: تلاش می‌کنیم تا بازی به بازی بهتر شویم و چیزی را اضافه کنیم. در 2 بازی اخیر بدشانسی داشتیم و مرتکب اشتباهات زیادی شدیم. به همین خاطر هم شکست خوردیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *