حسین حسینی هفته آینده با استقلال مذاکره می‌کند + کارگاه سفالگری در اداره میراث فرهنگی مهاباد افتتاح شد – فروشگاه تندرست

خبرگزاری مهر: سید حسین حسینی سنگربان ملی پوش تیم استقلال که یکی از آخرین نفراتی بود که از لیست اعزام به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خط خورد تا از حضور دراین مسابقات مهم باز بماند، این روزها به همراه خانواده‌اش در شیراز به سر می‌برد
قرارداد این بازیکن با استقلال به پایان رسیده و یکی از اولویت های آبی‌پوشان تمدید قرارداد با صاحب رکورد طولانی ترین دقایق گل نخوردن در تاریخ فوتبال ایران است. مسئولین باشگاه استقلال پیشنهاد تمدید قراردادی به مدت ۵ سال را به حسینی داده اند و منتظرند تا وی پس از پایان تعطیلات سر میز مذاکره بنشیند.

دروازه‌بان ملی پوش استقلال به احتمال زیاد تا یک هفته آینده هم در شیراز خواهد بود و پس از بازگشت به تهران مذاکراتش را با مدیران باشگاه آغاز می‌کند. به نظر نمی‌رسد بر سر راه تمدید قرارداد حسینی و استقلال مشکل خاصی وجود داشته باشد و احتمال این که وی به زودی قراردادش را با آبی پوشان تمدید کند زیاد است.

خبرگزاری مهر: سید حسین حسینی سنگربان ملی پوش تیم استقلال که یکی از آخرین نفراتی بود که از لیست اعزام به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خط خورد تا از حضور دراین مسابقات مهم باز بماند، این روزها به همراه خانواده‌اش در شیراز به سر می‌برد.

——————-

هم زمان با بزرگداشت هفته میراث فرهنگی، یک واحد کارگاه سفالگری در اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهاباد افتتاح شد

هم زمان با بزرگداشت هفته میراث فرهنگی، یک واحد کارگاه سفالگری در اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهاباد افتتاح شد.

راه اندازی این کارگاه براساس تفاهم نامه مشترک همکاری مابین سازمان فنی حرفه ای و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان است و به صورت رایگان اقدام به پذیرش هنرجو می کند.

این کارگاه سفالگری در طول ایام هفته به غیر از روزهای تعطیل، در محل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهاباد دایر است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

در مراسم افتتاح این کارگاه، فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و تعدادی از هنرآموزان و هنرمندان پیشکسوت صنایع دستی و اعضای انجمن میراث فرهنگی حضور داشتند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *